Kategorie

Producenci

Newsletter

Tagi

do warsztatu części do podnośników Sklep części do warsztatu AUTOPSTENHOJ podnośników podnośnik części do podnośnika wyposażenie warsztatów motoryzacja warsztat samochodowy Sklep ELWICO podnośnika wyposażenie warsztatów ELWICO nakładka na łapy podnośnika Nakładki na łapy podnośników nakładki do podnośników łapa podnośnika łapy podnośnika Bloczki podprogowe klocek gumowy klocki gumowe podprogowe Płyty na najazdy AUTOP ELWICO bloczki nakładki gumowe

Historia firmy ELWICO sięga 1980 roku, kiedy bardzo szybko z niewielkiego zakładu elektromechanicznego przekształciła się w wyspecjalizowane przedsiębiorstwo rodzinne pod patronatem krajowych producentów podnośników samochodowych.
 
Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce jakości oraz zaangażowaniu całej rodziny w działalność handlowo-serwisową, podnośniki samochodowe stały się naszą specjalizacją.
Od początku funkcjonował serwis świadczący pełen zakres usług związanych z naprawami i konserwacjami dźwigników. Nasi pracownicy uczestniczyli w licznych specjalistycznych szkoleniach prowadzonych w fabrykach na terenie kraju.

 

 

W 1993 roku nasza firma zmieniła sidzibę z warszawskiej Woli, przenosząc się do Ursusa, gdzie rozpoczęła współpracę z nowymi dostawcami -  producentami wyposażenia warsztatów, co pozwoliło rozwinąć się w zakresie kompleksowego oferenta dla Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów.

Znaczącym etapem w historii firmy było uzyskanie w roku 2001 na rynku polskim statusu Jedynego Autoryzowanego Przedstawiciela renomowanej marki AUTOP GmbH z Niemiec - znanego na rynku światowym z najwyższej jakości oferowanych produktów - producenta dźwigników podpodłogowych.

W karty historii wpisał się również rok 2004, w którym do naszej oferty dołączyliśmy produkty marki AGM Meti - podnośniki kolumnowe oraz nożycowe, które rozpoczęliśmy importować bezpośrednio z Włoch.

Kolejne lata zaowocowały realizacją dostaw kompleksowego wyposażenia dla inwestycji autoryzowanych dealerów oraz indywidualnych przedsiębiorców o ogólnopolskim zasięgu.
Konsekwentnie prowadzimy politykę wdrażania produktów odpowiedniej jakości oraz najnowszych technologii. Dążymy nie tylko do utrzymania, ale także do ciągłego podnoszenia poziomu obsługi naszego serwisu. Taka polityka pozwoliła nam zwiększyć zakres klientów docelowych oraz doprowadziła do uzyskania statusu ogólnopolskiego dostawcy.

Dziś

Oferujemy pełną gamę urządzeń wyposażenia warsztatów.

Zapewniamy korzystne rozwiązania finansowe oparte o leasing oraz kredyt.

Przeprowadzamy kompleksowe doradztwo techniczne - uczestnicząc już w fazie projektowej oraz technologicznej przygotowania inwestycji.

Poza dostawą i profesjonalnym montażem, dokonujemy rejestracji w UDT dźwigników samochodowych.

Prowadzimy serwis wyposażenia warsztatów samochodowych - w tym także regularne konserwacje i przeglądy dźwigników samochodowych.

Nasze zaplecze serwisowe jest jednym z najnowocześniejszych i najprężniejszych w kraju.

Serdecznie zapraszamy - miło nam będzie gościć Państwa w gronie naszych Klientów!

 

 

Obecnie obsługujemy klientów z całej Polski,  zapewniając  kompleksowe doradztwo w zakresie
wyposażenia warsztatu - począwszy od fazy projektowej do momentu przekazania gotowych obiektów do użytku.

Należymy do Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej.